Psychoterapia indywidualna

Głownie prowadzę psychoterapię stacjonarnie w gabinecie w Katowicach. Jednakże jest też możliwość łączenia sesji stacjonarnych z sesjami online przez komunikator Skype lub WhatsApp. Spotkania te odbywają się w warunkach gabinetowych z zachowaniem standardów etycznych psychoterapii. Spotkanie Klienta i Terapeuty to budowanie wzajemnej relacji opartej na akceptacji, szacunku, zaufaniu, otwartości i poufności.

Psychoterapia indywidualna trwa 50 min. Odbywa się raz w tygodniu o stałej porze i posiada jasno określone ramy.

Pierwsze spotkanie (1–3) to tzw. konsultacja, na której możemy się poznać i sprawdzić jak nam jest we wspólnym kontakcie; czy terapia Gestalt jest tą formą terapii, która będzie najbardziej korzystna dla Ciebie; ustalamy też cel terapii, stałą godzinę i dzień tygodnia oraz omawiamy Ci kontrakt, który będzie nas obowiązywał gdy zdecydujesz się na podjęcie terapii. Ma on na celu stworzenie jasnych, bezpiecznych zasad tak aby proces terapii był procesem leczniczym. Jeśli potrzebujesz możesz zapoznać się z kontraktem przed konsultacją.

Za sesję online obowiązuje płatność z góry przed każdą sesją.

Jeśli świat stał się dla Ciebie szary i smutny, czujesz, że brakuje Ci sił witalnych, trudno Ci się porozumieć z otoczeniem, nikt Cię nie rozumie lub doświadczasz innego źródła cierpienia to znak, że czas na zmianę – zmianę na lepsze.

Jeśli potrzebujesz wsparcia, chcesz poznać lepiej samego siebie, świadomiej korzystać ze swoich możliwości i po prostu być bardziej szczęśliwym – zadzwoń 662 752 222.

Jeśli nie odbieram, z pewnością pracuję. Nie oddzwaniam, szanując Państwa osobistą decyzję. Jeśli chcesz abym się z Tobą skontaktowała, wyślij sms, na przykład: „Proszę o kontakt w sprawie psychoterapii” i podaj swoje imię. Wówczas na pewno oddzwonię.