Psychoterapia indywidualna

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną (COVID-19) prowadzę tylko psychoterapię online przez komunikatory Skype i Zoom. Spotkania te odbywają się w warunkach gabinetowych z zachowaniem standardów etycznych psychoterapii. Spotkanie Klienta i Terapeuty to budowanie wzajemnej relacji opartej na akceptacji, szacunku, zaufaniu, otwartości i poufności.

Psychoterapia indywidualna również przez internet składa się z sesji terapeutycznych trwających 50 min. Odbywają się one najczęściej raz w tygodniu.

Pierwsze 3 spotkania są tzw. konsultacjami, na których ustalamy cel terapii, czas trwania sesji (50 minut lub 1,5 godziny), częstotliwość sesji, stałą godzinę i dzień tygodnia oraz zasady kończenia kontaktu online.

Za sesję online obowiązuje płatność z góry przed każdą sesją.

Jeśli świat stał się dla Ciebie szary i smutny, czujesz, że brakuje Ci sił witalnych, trudno Ci się porozumieć z otoczeniem, nikt Cię nie rozumie lub doświadczasz innego źródła cierpienia to znak, że czas na zmianę – zmianę na lepsze.

Jeśli potrzebujesz wsparcia, chcesz poznać lepiej samego siebie, świadomiej korzystać ze swoich możliwości i po prostu być bardziej szczęśliwym — zadzwoń 662 752 222.

Jeśli nie odbieram, z pewnością pracuję. Nie oddzwaniam, szanując Państwa osobistą decyzję. Jeśli chcesz abym się z Tobą skontaktowała, wyślij sms, na przykład :„Proszę o kontakt w sprawie psychoterapii” i podaj swoje imię. Wówczas na pewno oddzwonię.