HOME O TERAPII GESTALT PSYCHOTERAPIA WARSZTATY I TRENINGI O MNIE KONTAKT
PSYCHOTERAPIA_GESTALT portret
Jestem certyfikowaną psychoterapeutką, psychologiem i trenerem pracującym w nurcie terapii Gestalt.

Umiejętności psychoterapeutyczne i trenerskie doskonaliłam w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie, który jest członkiem międzynarodowych organizacji tj. EAGT– European Association for Gestalt Therapy i FORGE – International Federation of Gestalt Training Organizations.

Posiadam aktualny certyfikat psychoterapeuty Gestalt, nr 190 oraz certyfikat Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt nr 45.


Stale doskonalę swoje kompetencje zawodowe poprzez uczestnictwo w warsztatach, treningach terapeutycznych oraz szkoleniach dla profesjonalistów prowadzonych przez specjalistów z Polski i zagranicy.
Należę do Polskiej Federacji Psychoterapii oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt.

Posiadam dziesięcioletnie doświadczenie kliniczne w zakresie pomocy psychologicznej. Własną praktykę psychoterapeutyczną prowadzę od 2008r. Pracuję z klientem indywidualnym oraz prowadzę terapię par. Oprócz psychoterapii indywidualnej i psychoterapii grupowej prowadzę także psychoterapię szkoleniową dla przyszłych terapeutów.

Pasjonuje mnie ruch, który jest symbolicznym wyrazem naszego wewnętrznego tańca. Dlatego też na warsztatach rozwoju osobistego, wykorzystuję oprócz psychoterapii Gestalt ruch, taniec oraz świadomość ciała.

Pogłębiam swoje doświadczenie w różnych formach pracy psychoterapeutycznej z ciałem i ruchem, m.in. ukończyłam kurs instruktorski "Improwizacja Ruchu I Symbolika Ciała" organizowany przez Instituts für Tanz und Bewegungsdynamik w Essen, szereg szkoleń specjalistycznych z zakresu Dance Movement Therapy, a także Studium Terapii przez Sztukę przy Teatrze Ludowym w Krakowie.

Współpracuję z Wielkopolską Szkoła Psychoterapii Gestalt, gdzie prowadzę blok warsztatów "Ruch i taniec, przestrzeń kontaktu"

W pracy terapeutycznej ważna jest dla mnie obustronna relacja, akceptacja i ciekawość drugiego człowieka, który jest wartością sam w sobie.

Systematycznie superwizuję swoją praktykę psychoterapeutyczną.

Pasją jest dla mnie życie, ze swą nieprzewidywalnością i niesamowitością zdarzeń, a także wspaniałymi ludźmi, których spotykam codziennie na swojej drodze.
Moje motto życiowe, którym się kieruję, to: naturalnie i w zgodzie ze sobą.

Anna Cyran       
© Psychoterapia Katowice - Gabinet Psychoterapii Gestalt, tel.662 752 222, ul. Sobieskiego 7 IIIp. Katowice